Mini dodatek, ale chętnie noszony. Apaszka gawroszka mimo swoich rozmiarów na bogato oferuje rozmaite wzory. Nie przeszkadza jej przeładowanie motywami, często zaskakującymi. Dzięki temu m. in. jest bardzo atrakcyjna. Zawiązana na szyi zachwyca kolorem. Dowiązana do paska torebki, upięta we włosy wyeksponuje więcej wzorów.

Spokojne, klasyczne motywy takie jak: kwiatowe, geometryczne można wybierać w ciemno, pierwsze są bardzo kobiece, drugie bardziej zachowawcze, uniwersalne.

Apaszka gawroszka zabawna nie przypadnie do gustu każdej kobiecie, chociaż ze względu na niewielkie rozmiary pasuje do wszystkich stylizacji.

Zabawne wzory na apaszkach

Które można zaliczyć do kategorii zabawne? Jest wiele takich, są radosne, prowokują do uśmiechu, kierują myśli do dziecięcych lat. Wyobraźnia projektantów nie zna granic. Wykorzystują postacie z bajek, ale nie tylko, drobne elementy garderoby, zabawki, słodycze, śmieszne buźki, zwierzęta. Motywy, których jeszcze niedawno nikt się nie spodziewał.

Gdzie sprawdzą się idealnie?

Jest wiele okazji gdzie taka apaszka będzie pasowała, co więcej, może nawiązać tematycznie do danego dnia. Mam na myśli takie jak Dzień Dziecka, Dzień Kobiet, Dzień Matki. Wyprawy z dziećmi na lody, spacery. Pomijając kolor, czyż apaszka poniżej nie będzie idealna na Dzień Dziecka?

Kolorowa jedwabna apaszka-gawroszka

Kolejna z tej grupy, z kobiecymi, zabawnymi motywami, w rękawiczki. Przerysowane, bardzo kolorowe elementy garderoby, dodatki takie jak torebki, akcesoria do makijażu. Wybierając powyższe dajemy sygnał, że lubimy bawić się modą, są sprawy, które traktujemy z przymrużeniem oka.

Jedwabna apaszka gawroszka damska w zabawny wzór

Apaszka gawroszka zabawna sprawdzi się też jako pomysł na prezent. Drobiazg nie będzie zbyt zobowiązujący, a z pewnością sprawi radość obdarowanej. Miłośniczce zwierząt motyw koni, kotów, rybek.

Jedwabna apaszka gawroszka damska w zabawny wzó
Jedwabna apaszka gawroszka damska w zabawny wzór

Czasami czujemy potrzebę „obudzenia” dziecka w nas samych. Czyż poniższe apaszki nie są w stanie temu dopomóc?

Jedwabna apaszka gawroszka damska w zabawny wzór
Jedwabna apaszka gawroszka damska z zabawnym wzorem.